Functional Flow
Functional Flow to zupełnie nowa odsłona treningu funkcjonalnego. Ci którzy oczekują po treningu uczucia przyjemnej wolności i luzu w ciele, nie zawiodą się. Functional Flow zmusza do globalnej pracy mięśnie posturalne, buduje siłę od środka i trenuje zakres ruchu bez przeciążania stawów. To również trening powięzi eliminujący sztywność w ciele, a przy tym bardzo trudno się nie zmęczyć. Spalanie kalorii gwarantowane, a wcale nie trzeba skakać.

Body Flow
Zajęcia typu body&mind o umiarkowanej intensywności. Zawierają elementy treningu funkcjonalnego, pilatesu i jogi. Przeznaczone dla osób dbających o zdrowie kręgosłupa, ciało bez ograniczeń i dobrą kondycję.

Fit Ball
Ćwiczenia prozdrowotne z wykorzystaniem piłek. Zajęcia odbywają się bez butów i trwają 55 minut.

Pilates
Dawniej forma rehabilitacji, obecnie trening na macie dla kobiet i mężczyzn. Obejmuje ponad 30 ćwiczeń, które można prezentować na wielu poziomach trudności - od delikatnego pobudzania określonych mięśni do intensywnego wzmacniania. Opiera się na integracji w świadomości oddechu z ćwiczeniami należącymi do rutyny Pilates. Wzmacnia mięśnie grzbietu, brzucha i obręczy biodrowej. Wpływa kojąco na kręgosłup, a napięcia jakie generuje w ciele poprawiają zdolność do utrzymywania prawidłowej postawy. Uczy świadomego czucia i widzenia swojego ciała w przestrzeni. Zajęcia odbywają się bez butów i trwają 55 minut.

Zdrowy Kręgosłup Rehabilitacyjny
Zajęcia opierają się o podstawy stabilizacji centralnej, nauki oddychania, prawidłowej pracy zginaczy bioder. Ogólna profilaktyka w zespołach skrzywień górnych i dolnych.Jednostka treningowa opiera się o rozgrzewkę, wzmacnianie mięśni kończyn, mięśni rdzenia, profilaktyka utrzymania prawidłowej postury, rozciągania i relaksacji. Zajęcia skierowane są do wszystkich. Niska intensywność.
Według badań wzmacnianie mięśni wokół rdzenia, mięśni stabilizujących biodro i obręcz barkową przynosi korzyści dla osób z bólem pleców i problemami z codziennymi aktywnościami.

Shape
Ogólnorozwojowy trening kształtujący ciało – brzuch, uda, pośladki, ramiona.

Core Stability
Trening, którego celem jest wzmocnienie "stabilności rdzenia" lub inaczej mięśni głębokich tułowia. Zwykle ćwiczenia opierają się o utrzymanie pozycji środka ciężkości ludzkiego ciała niezależnie od pozycji w przestrzeni. Ćwiczenia stabilizacyjne powinny obejmować prace wielopłaszczyznową według wzorców: przeciwko zgięciu bocznemu, antyrotacje i prace przeciwko wydłużeniu tułowia. W ten sposób bardzo dobrze możemy rozwijać również mięśnie brzucha w tym porządny mięsień prosty brzucha lub mięsień skośny zewnętrzny.
Zajęcia przeznaczone dla osób zdrowych, aktywnych, chcących poprawić wyniki w sportach siłowych, biegowych lub chcących poprawić kondycje mięśni między innymi zewnętrznymi brzucha. Średnia i wysoka intensywność.

Trening Obwodowy
Jest to forma treningu zawierającego elementy kondycyjne, treningu wytrzymałościowego i oporowego w oparciu o średnią lub wysoką prace beztlenową. Celem jest budowanie wytrzymałości i siły mięśniowej. Trening cechuje wysoki zakres pracy przy krótkim czasie odpoczynku czego wynikiem jest relatywnie wysoki wydatek energetyczny.
Przykładowa forma jednego "cyklu" nazywanego obwodem
1. Pompka x10
15 sec przerwy
2. Hollow body x10
15 sec przerwy
3. Przysiad x10
15 sec przerwy
4. Burpees x10
15 sec przerwy
Podczas jednostki treningowej obwód powtarzamy kilkukrotnie.
Według Badań American College of Sports Medicine Trening obwodowy jest jednym z najbardziej efektywnych sposobów na poprawę wydolności sercowo-naczyniowej i wytrzymałości mięśniowej.

Joga
Joga to najstarsza gimnastyka świata. Jest praktykowana od wielu tysięcy lat, a jej najważniejszym źródłem są spisane między 3 a 6 wiekiem przed naszą erą Jogasutry autorstwa Patańdżalego, ajurwedyjskiego lekarza. Joga może być rozumiana na dwa sposoby. Może być postrzegana jako system światopoglądowy, filozofię czy nawet religię oraz jako aktywność ruchowa. W cywilizacji zachodniej, dużo częściej jogę kojarzy się z praktyką asan. Również i w naszym klubie, joga jest wolna od światopoglądu i jest nauczana tylko i wyłącznie jako aktywność fizyczna. Niezaprzeczalnym faktem jest jednak jej znamienny wpływ na jasność myślenia, uspokojenie umysłu i zharmonizowanie pracy narządów wewnętrznych. Praktyka asan – czyli pozycji jogi - ma charakter terapeutyczny. Ich wykonywanie przynosi ulgę narządowi ruchu i znacząco wpływa na witalność regularnie ćwiczącego. Spośród najbardziej znanych korzyści praktykowania jogi, należy wymienić:
- spowolnienie procesów starzenia,
- profilaktyka chorób kręgosłupa,
- lepsze radzenie sobie ze stresem,
- spokojny sen,
- uspokojenie układu hormonalnego,
- wyższa tolerancja na obciążenie intelektualne.

Yin Joga
Spokojna i rozciągająca praktyka jogi, której celem jest zniesienie mechanizmów obronnych i rozluźnienie ciała. W przeciwieństwie do form dynamicznych, w YIN YOGA utrzymujemy asany przez dłuższą chwilę (nawet do 5 minut). Dominują pozycje oddziałujące na kręgosłup i obręcz biodrową. YIN YOGA działa uspokajająco i regenerująco na układ nerwowy.

Piloga
Joga z elementami ćwiczeń wzmacniających i stabilizujących mięśnie tułowia zgodnie z zasadami metody pilates. Zajęcia odbywają się bez butów i trwają 55 minut.
