Referencje

Więcej na:

Wiesław

28-05-2019

"W 2009 roku miałem nieszczęśliwy wypadek, w wyniku którego miałem bardzo duże problemy z poruszaniem się po krwotocznym złamaniu czaszki. Oprócz chodzenia miałem także problem z rękami, zawrotami głowy, równowagą, a na dodatek utraciłem całkowicie zmysł węchu i smaku. Przełom jednak przyszedł w grudniu tego samego roku. Przeziębiłem zapalenie płuc w wyniku czego utraciłem przytomność i przebywałem w śpiączce przez 20 dni. Gdy mnie rozbudzono uczyłem się na nowo chodzić jak małe dziecko. Na początku wózek inwalidzki, później balkonik, aż wreszcie laska. Lekarze ile mogli zrobić, to zrobili. W końcu powiedzieli mi, ażebym szukał metod niekonwencjonalnych. Po trzech wizytach u Pani Mai Bednarczyk moje nogi zaczęły ożywać, zaczynam je odczuwać, poprawia mi się sposób chodzenia, płynność. Po prostu zaczynają tak funkcjonować jak przed wypadkiem. Na to wszystko, jednym jestem zaskoczony. Po 10 latach zaczął mi powracać węch i smak. Byłem nastawiony sceptycznie odnoście wizyty u Pani Mai. Jednak później zmieniłem zdanie."

Wiesław Morawiec

Ryszard

04-2019

"Od około dwóch miesięcy odczuwałem dotkliwy ból w lewej nodze. Był on uciążliwy tym bardziej, że promieniował na całą nogę. Z chwilą, gdy odwiedziłem gabinet Pani Mai Bednarczyk, mogę powiedzieć z całą odpowiedzialnością, że ból ustąpił. Odczuwałem również zawroty głowy i po wizycie u Pani Mai ustąpiły. Sesje terapeutyczne pomogły w pokonaniu bólu. Jestem zadowolony."

Ryszard

Paweł

18-02-2019

"Do zabiegów u Pani Mai podchodziłem z dużą dozą pesymizmu. Miałem duży problem z poruszaniem lewą ręką. Wizytę umówiła dla mnie żona. Po pierwszej sesji o dziwo poczułem znaczącą poprawę w funkcjonowaniu mojej ręki. Ból był mniejszy. Kolejne dwie wizyty sprawiły, iż pozbyłem się dolegliwości w 100%. Wszystkim pesymistom i niedowiarkom polecam skorzystać z usług Pani Mai. Dziękuję za pomoc i na pewno skorzystam ponownie w razie potrzeby."

Paweł Pędziwilk

Mira

08-02-2019

"Zaczęło się od bólu kręgosłupa szyjnego, około 5 lat temu - pierwsze dolegliwości. Później bóle w kręgosłupie lędźwiowym i zwyrodnienia barku lewego. Skarżąc się koleżankom w pracy zaczęły opowiadać o metodzie P-DTR z której korzystały ich znajome. Długo się nie zastanawiając zadzwoniłam do Pani Mai podając dolegliwości. Byłam na czterech wizytach i czuję się doskonale w porównaniu z tym co było, zwłaszcza kręgosłup lędźwiowy i bark. Polecam innym. Cena zabiegów rehabilitacyjnych jest porównywalna do wizyt u Pai Mai z plusem na jej korzyść (4 wizyty, a nie 10, tyle trzeba chodzić na rehabilitację). Atmosfera jest bardzo miła, wyciszenie, relaks, dookoła unosi się aura spokoju. Z chęcią korzystałabym z zajęć jogi, które również prowadzi Pani Maja, ale mam bardzo daleko. Mieszkającym blisko polecam!"

Mira

Mariusz

05-02-2019

"Od kilku lat zmagam się z bólem pleców. Jestem zadowolony z efektów sesji z Panią Mają. Ból pleców ustąpił na następny dzień po sesji P-DTR, co bardzo mnie usatysfakcjonowało. P-DTR jest godny polecenia, to też poleciłem tę usługę swoim współpracownikom, którzy również mają problem z bólem pleców. Cena jest odpowiednia do jakości prowadzonych sesji, a same sesje są bardzo efektywne i pomocne."  

Mariusz Jamrozik

Dorota

14-12-2018

"Na P-DTR trafiłam z polecenia znajomych córki. Moje oczekiwania zostały spełnione. Dolegliwości bólowe leczone farmakologicznie - bez efektu, już po pierwszej sesji P-DTR ustąpiły. Prowadząca to miła, kulturalna, rzeczowa i profesjonalna osoba. P-DTR jest godne polecenia"

Dorota Pyptiuk

Janusz

14-11-2018
"Jestem po endoprotezie kolana lewego i choć poruszam się bez kul, to jednak ograniczenia ruchowe były dość znaczne. Ciągły ból w operowanej nodze, biodrach, kręgosłupie. Do tego ciągłe zachwiania równowagi przy ruszaniu z miejsca lub nagłego skrętu. O możliwości dłuższego siedzenia, gdzie noga sama zaczynała podskakiwać jak i wstawanie z pozycji przysiadu nie wspomnę. Podczas (chyba trzech sesji) moja sprawność ruchowa uległa znaczącej poprawie. Lepiej chodzę, z mniejszym bólem, wstawanie z pozycji przysiadu nie sprawia problemu. Zachowuję w pełni równowagę. Pozwoliłem sobie na samodzielne pomalowanie pokoju bez większych problemów ruchowych. (...) Oczekiwania zostały zaspokojone. Jestem zadowolony. Polecam znajomym."
Janusz Spyt

Ewa

29-08-2018
"Po dwóch długich sesjach P-DTR z p. Mają, dolegliwości moje ustąpiły, jakość mojego poruszania zdecydowanie się polepszyła. Cenę usługi uważam za rozsądną mając w pamięci ceny wizyt u specjalistów, leków i rehabilitacji. Namówiłam na sesję u p. Mai zięcia i kuzyna i na razie po 1 spotkaniu prognozy są obiecujące. Uważam, że p. Maja jest osobą bardzo ciepłą, posiadającą dużą wiedzę, którą potrafi wykorzystać przynosząc ulgę w dolegliwościach bólowych. Polecam!!!"
Ewa Brzózka

Ilona

06-06-2018
"Z problemem bólu szyi i barków walczę od lat. Przyczyna - wypadek, ale i nie tylko, w czym upewniła mnie Pani Maja.(...) Ponieważ moje bóle to złożony problem, dlatego też wymagają wielu sesji. Sesje z P. Mają pomagają mi stopniowo pozbyć się bólu i zwiększyć zakres ruchu, tam gdzie był zablokowany. Spotkania przebywają w miłej atmosferze, aczkolwiek bardzo skupionej ze strony Mai, co tylko świadczy o jej zaangażowaniu i skrupulatności. P. Maja to księga wiedzy budowy i funkcji zarówno ciała jak i ducha. Jest osobą bardzo dyskretną, słuchającą z solidnym warsztatem, który cały czas doskonali dla dobra swoich pacjentów. Nigdy nie mówi, że uleczy, ale że będzie próbować - do tego nie trzeba komentarza. Początkowo do metody P-DTR podchodziłam sceptycznie, ale po kilku sesjach wiem, że to ma sens. Np. pomiędzy naszymi sesjami miałam upadek, który spowodował silny ból stopy (lekkie uszkodzenie). Po sesji P-DTR ból ustąpił - zadziałało od razu (...) Gdy coś boli to spróbuj! Polecam gorąco, a P. Maja jest dla mnie motorem, żeby pomimo mojego słabego ciała i dolegliwości, kiedyś zrobić Lotus Paw jogi i wiem, że przy jej pomocy to mi się uda."
Ilona Mietka

Robert

10-04-2018
"(...) zgłosiłem się z wielkim bólem lewej pięty na jedną sesję bezinwazyjnego zabiegu P-DTR. Wystarczyła tylko jedna wizyta, aby następnego dnia stwierdzić z niedowierzaniem, iż moja pięta została "zaczarowana" albo raczej uzdrowiona!!!! Kolejna sesja P-DTR była również udana i zakończona sukcesem. Tym razem, dzięki WIELKIM umiejętnościom, a także dużej dawce CIERPLIWOŚCI Mai Bednarczyk, "zresetowano" "winy" przeszłości. POLECAM GORĄCO Miejsce i WSZYSTKIE OSOBY tam pracujące na czele z Mają Bednarczyk!"
Robert Nalikowski

Jolanta

09-04-2018

"Do zapisania się na treningi personalne do Mai zachęciła mnie moja zachwycona przyjaciółka! Zdecydowałam się, bo ufam jej ocenom, a ona zna Maję już kilka lat i bardzo ceni! Jakoś w lutym tego roku wykupiłam sobie karnet na spotkania indywidualne i zaczęłam chodzić. Tylko że w taki naturalny sposób nagle spotkania okazały się sesjami P-DTRu, ponieważ Maja posiada ogromną intuicję i wyczucie, co konkretnej osobie, która się do niej zwraca o pomoc jest w danej chwili najbardziej potrzebne i najwłaściwsze do tego by od tego zacząć pracę nad poprawą swojego zdrowia, kondycji, figury czy samopoczucia. P-DTR jest terapią usuwającą z ciała dysfunkcje, blokady, traumy powstałe na skutek urazów fizycznych czy też mentalnych i psychicznych i zgodnie z tym co Maja powtarza - ciało nigdy nie kłamie i można jak z mapy wyczytać z niego co do tej pory nam się przytrafiło i czego doświadczyliśmy. W moim przypadku, ważniejsza niż praca nad konkretnymi fizjoterapeutycznymi ćwiczeniami mającymi polepszyć sprawność okazała się praca nad blokującymi mnie przeżytymi do tej pory urazami psychicznymi. Miałam na przykład problemy z koncentracją i wykonywaniem kilku rzeczy jednocześnie. Bardzo mnie to męczyło i pomimo wysiłków efekt był mało zadowalający. Maja powiedziała mi, że stałam się w wyniku poznanego konkretnego stresu "jednozadaniowa" i dzięki zastosowaniu metod P-DTR przywróciła mi "wielozadaniowość". Teraz mogę jednocześnie pracować nad czterema zagadnieniami i z piątym jeszcze dawać sobie radę. Nie mam już problemów z koncentracją, dzięki czemu pracuje wydajnie przez co jestem lepiej postrzegana w pracy! A to dopiero wierzchołek góry lodowej pracy, którą wykonałyśmy z Mają. Gorąco polecam tę terapię osobom po przebytych fizycznych urazach, oraz wszystkim tym, którzy doświadczyli traum mentalnych i psychicznych, które nawet w nieświadomy dla nas sposób mogą utrudniać i w negatywny sposób wpływać na nasze zdrowie i sprawność! Terapia P-DTR z Mają to ogromna przyjemność dająca niezwykłe, pozytywne efekty. Gorąco polecam i zachęcam do podjęcia niezwykłej podróży wgłąb siebie pod przewodnictwem Mai bo osiągnięte konkretne efekty są tego warte!"

Jolanta Dąbek

Teresa

06-04-2018
"P-DTR - to dla mnie zupełnie innowacyjna metoda leczenia, ale postanowiłam wypróbować treningów personalnych. Moje dolegliwości przed treningami to ogólnie duże ograniczenia ruchowe i problemy z kręgosłupem. Pani Maja podczas P-DTR w dużym stopniu usunęła moje dolegliwości i dlatego gorąco polecam sesje P-DTR - warto!!! Zdrowie jest bezcenne, więc cena za usługę w mojej ocenie jest bardzo przystępna, a pani Maja to ogromnie ciepła, sympatyczna i cierpliwa osoba. Sesje P-DTR to treningi bardzo przyjemne i bezbolesne. Wiedza pani Mai o P-DTR to pełny profesjonalizm."
Teresa Zdebik

Magdalena

04-04-2018
"Trafiłam do prowadzącej treningi personalne Mai Bednarczyk gdy poczułam potrzebę, aby coś zmienić w swoim życiu, poruszać się, nabrać energii i chęci do pracy. Treningi są doskonale dopasowane do moich potrzeb i możliwości, a prowadząca udziela wyczerpujących informacji na wszystkie moje pytania, wykazując się przy tym ogromną wiedzą i zaangażowaniem. Jeśli masz siedzący tryb pracy, zadyszkę przy drobnym wysiłku i odczuwasz ogólne zmęczenie - polecam gorąco - indywidualne podejście, profesjonalizm i przemiła atmosfera treningów to doskonały sposób, aby coś zmienić na lepsze."
Magdalena G.

Agnieszka

27-03-2018
"Jako osoba świadoma swoich potrzeb i pracująca ze sobą chciałam poprawić kontrolę swojego ciała i skorygować jego dysfunkcje na tyle ile to możliwe. Znam Maję Bednarczyk od dawna i w pełni ufam jej wiedzy i metodom. Stąd decyzja o treningach personalnych połączonych z sesjami P-DTR, które są wycelowane w moje konkretne potrzeby i problemy. Podczas spotkań wykonuję trening poszerzony o elementy jogi, functional i organic flow. Sprawia mi to ogromną przyjemność i daje oczekiwane rezultaty w postaci poprawy słabszych partii ciała, występuje jego większa mobilność i zostały uruchomione partie mięśni, które nie pracowały prawidłowo lub wcale. Sesje P-DTR najprościej mówiąc poprawiły komunikację między moim ciałem a umysłem. Profesjonalizm Mai i jej pasja i zaangażowanie oraz otwarcie na potrzeby innych są godne polecenia! Razem z nią każdy znajdzie rozwiązanie swoich problemów na płaszczyźnie fizycznej i mentalnej, a sesje indywidualne są w przystępnej cenie. Polecam Maję każdemu!"
Agnieszka Głowacka

Izabela

14-02-2018
"Jestem po operacji wszczepienia implantu kręgosłupa szyjnego. Po zabiegu cały czas odczuwałam ból i skurcz ramion i szyji. Mam siedzącą pracę, więc powiedziano mi, że powinnam z niej zrezygnować albo znowu wyląduje na stole operacyjnym lub co gorsze na wózku inwalidzkim. Tak właśnie trafiłam do Pani Mai Bednarczyk na sesje P-DTR. (...) Już po dwóch spotkaniach widziałam ogromną poprawę i napięcie, które towarzyszyło mi przez okres roku po operacji po prostu mijało z dnia na dzień. Było i nadal jest to dla mnie niewiarygodne, dlatego polecam naprawdę szczerze tę metodę każdemu kto ma problemy ze zdrowiem i to nie tylko z kręgosłupem, ale z każdą inną dolegliwością. Ja obecnie jestem po 5 sesjach P-DTR i czuje się rewelacyjnie. Na pytanie czy jestem zadowolona z efektów pracy prowadzącej jak z nowej metody, a naprawdę miałam bardzo sceptyczne podejście :-) mówię głośno TAK!!! Trafiłam na wspaniałą osobę z pasją, niesamowitą wiedzą, indywidualnym podejściem do każdego człowieka. (...) Cena za usługę jaką trzeba zapłacić to naprawdę niewiele w stosunku do jakości jej wykonania, bez bólu i w bardzo miłej atmosferze, a efekty są niemal natychmiastowe. Za poprawę mojego komfortu życia dałabym dużo więcej :) a on poprawił się w 100%. Gorąco polecam! Dziękuje to za mało! Jest Pani Wielka!!!"
Izabela Zdebik

Magdalena

04-08-2017
"...Mam wrażenie, że stąpam lżej po ziemi. Najważniejsze i najbardziej niesamowita była wizyta mojego 6letniego syna, który był wrażliwy na wysokie dźwięki, hałas, głośną muzykę. Już po kilku minutach tańczyliśmy razem do głośnej muzyki z dużym uśmiechem na jego ustach i ze łzami szczęścia w moich oczach. Maja... bardzo Ci dziękujemy za pomoc i do szybkiego zobaczenia. Moja ocena to celujący z "+"!"
Magdalena Wrzecionowska

Agnieszka

07-11-2016
"Jestem bardzo zadowolona z efektów współpracy z Mają. Byłam też na konsultacji dietetycznej gdzie zostały mi podane wytyczne zdrowego stylu życia. Po trzymanej diecie i ćwiczeniach udało mi się zbić 7 kg. Swoje nawyki żywieniowe będę dalej trzymać i ćwiczyć, ponieważ lepiej się czuję. Maja jest osobą pomocną, otwartą, zawsze udzieli dobrej rady. Polecam każdemu 7mepoty!"
Agnieszka Woźniak

Jolanta

03-11-2016
"Poprzez zastosowanie wskazówek do diety poleconej przez Panią Maję nabywa się zdrowego sposobu odżywiania co przyczynia się do lepszego samopoczucia jak również do redukcji tkanki tłuszczowej więc moje oczekiwania zostały zaspokojone. Jestem zadowolona ze współpracy. Mogę śmiało polecić to miejsce zarówno pod względem ćwiczeń jak i do otrzymania porad dot. ćwiczeń i porad dietetycznych. Jeśli chodzi o cenę usług to myślę, że jest dobrze wyceniona, a standard i profesjonalizm Pani Mai Bednarczyk jest na wysokim poziomie."
Jolanta Sorokosz

Marta

28-10-2016
"Moje oczekiwania w stosunku do treningu personalnego zostały w pełni zaspokojone, efekty treningów są widoczne. Treningi sprawiły, że ruch wszedł w nawyk i na pewno nie przestanę przychodzić ćwiczyć we własnym zakresie. Jakość odpowiednia do ceny. Będę polecać Maję znajomym."
Marta Chmura